Bestyrelse
  Formand
Martin Nielsen
tlf 40940123
formand@milklub.dk

Kasserer:
Line Ilm
kasserer@milklub.dk

Bestyrelsesmedlem:
Rikke Lagoni
lagoni7913@gmail.com

 
     
Arrangementudvalg
  Arrangementudvalget koordinerer og hjælper med at holde styr på vores mange arrangementer. Skriv til udvalget, hvis du har kendskab til et arrangement, som du mener vi skal deltage i eller hvis du selv vil arrangere noget. Vi kan hjælpe med råd og dåd.

John Degn Jessen
arrangement@milklub.dk


 
Lokalformænd
 
Nordjylland:
Kim Johansen
nordjylland@milklub.dk

Midtjylland:
Jakob Ratza Bruun
midtjylland@milklub.dk

Sønderjylland og Fyn (Gendarmerne)
Uffe Lyngholm
gendarmerne@milklub.dk

Sjælland og øer (Gøngerne)
Torben Larsen
goengerne@milklub.dk


 
 
Pengeinstitut
 
Nordea Bank Danmark A/S – Aalborg Afdeling
Prinsensgade 15
9000 Aalborg
cvr-nr.13522197

Konto nummer: 9163 6268475433

For vores medlemmer i udlandet:
IBAN DK8620006268475433 – SWIFTADR. NDEADKKK.

Mobilepay 20565610
 

 
Hjemmesiden
 
Webmaster:
Tommy Brandt
webmaster@milklub.dk